Logo Mind Navigator

https://www.youtube.com/watch?v=cvyhM6Z-8bI

Uyumlu Logo Mind Navigator Çözümleri

Logo Mind Navigator Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Logo Mind Navigator kullanım dokümanlarına docs.logo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evet, sağlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için, kullanım dokümanındaki “Kurulum” başlığını inceleyebilirsiniz.

Logo Mind Navigator lisansı, Logo ERP ürünlerinin lisansından ayrı takip edilir. Logo ERP ürünlerine modül lisansı olarak eklenen Logo Mind Navigator, sadece bu lisansın atandığı kullanıcılar tarafından kullanılabilir durumdadır ve Logo Mind Navigator için kaç kullanıcı isteniyorsa, o kadar kullanıcı lisansı alınmalıdır.

Uygulama lisansı, kullanılan Logo ERP ürünü üzerinde aktive edilmediği takdirde bu uyarı alınır. Lisans yenileme işlemi yapıldıktan sonra sorun giderilecektir.

Evet, bağlayabilirsiniz. Logo ERP ürün ailesinden Logo GO 3, Tiger 3 ve Logo Netsis 3 serisi ürünler ile entegre olan Logo Mind Navigator’a, farklı ürünlerin farklı tipteki veri kaynaklarını da bağlayarak raporlamada kullanabilirsiniz.

Hazır model ve raporlar Logo ERP ürün ailesinden Logo GO 3, Logo Tiger 3 ve Logo Netsis 3 serisi ürünler ile kullanılabilir. Bu ürünlerin veri kaynakları bağlandıktan sonra, uygulamanın “Logo Modelleri” menüsünden seçtiğiniz firma/dönem için standart raporları kolayca oluşturarak kullanabilirsiniz.

Dağıtım Yönetimi, Duran Varlık Yönetimi, Finans Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Planlama, Satış Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Talep Yönetimi, Teklif Yönetimi, Üretim Yönetimi, Bütçe, İthalat İhracat ve Kalite Yönetimi üst başlıklarının altında yer alan pek çok hazır raporu Logo entegrasyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Evet, tasarlayabilirsiniz. Kullanıcı Tanımlı Model Editörü’nü kullanarak kendi geliştirdiğiniz sorgular ve view’lar ile rapor hazırlayabilirsiniz.

Evet, hazırlayabilirsiniz. Store procedure ile dışarıdan parameter göndererek sorgulayacağınız raporlar hazırlayabilirsiniz.

Evet, sağlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için kullanım dökümanından “Zamanlanmış Görev” başlığını inceleyebilirsiniz.

Evet, Navigator ürününde tasarlanan raporlar Logo Mind Navigator ile de kullanılmaya devam edilebilir.

Evet, Navigator fonksiyonları Logo Mind Navigator ürününde de aynı kullanım biçimi ile kullanılabilir durumdadır.

Kullanıcı Tanımlı Model Menüsünde Dışarı Aktar/İçeri Aktar menüleri kullanılarak, hazırladığınız modellerin farklı firma/dönemler için çoğaltılması mümkündür. Bu işlemi gerçekleştirmek için kullanım dökümanından “”Kullanıcı Tanımlı Model” başlığını inceleyebilirsiniz.

Hazırladığınız tasarımların (Excel dosyalarının) Firma Geçişi Menüsü ile farklı bir firma/dönem için çoğaltılması mümkündür. Bu işlemi gerçekleştirmek için kullanım dökümanından “Firma Geçişi” başlığını inceleyebilirsiniz.

Evet. Kullanıcı Tanımlı Model Editörü ile birden fazla firma/dönem sorgusunu birleştirerek konsolide raporlar hazırlayabilirsiniz.

Logo Mind Navigator yetkilendirmesi, Logo ERP ürünlerinin yetkilendirildiği menülerden yapılır. Uygulamanın menüleri, modelleri ve raporları ayrı ayrı yetkilendirilebilir. Bu işlemi gerçekleştirmek için kullanım dökümanından “Yetkilendirme” başlığını inceleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

Tüm soru ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.