eLogo Online Hesap Özeti

Uyumlu Logo e-Ekstre Çözümleri

eLogo Online Hesap Özeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

eLogo Sipariş Portalından aylık veya yıllık paketi aldıktan sonra ERP sürümünüzü ilgili versiyona yükselterek, ürünü otomatik yükleyebilirsiniz ve widgetlar kısmından uygulamaya çift tıklayarak kullanıma başlayabilirsiniz. Banka eklemek için eLogo Sipariş Portalından banka dokümanlarını indirip, bankalara başvuru yaparak gerekli parametreleri almanız ve uygulama içerisinde “Banka Ekle” butonuna tıklayıp, bilgilerle giriş yapmanız yeterlidir.

Online Hesap Özeti uygulaması Logo GO 3 ve Tiger 3 olmak üzere 2.69 ve üzeri, Netsis’te ise 9.0.37 ve üzeri versiyonda ve Logo J-Platform ERP çözümlerinde çalışmaktadır. (Uyumlu ERP çözümleri : Logo GO 3, GO Wings, Tiger 3,Tiger Wings, Tiger 3 Enterprise, Tiger3 Wings Enterprise, Netsis Wings Entegre, Netsis Wings ERP, Netsis Wings Enterprise, Netsis 3 Entegre, Netsis 3 Standard, Netsis 3 Enterprise, Logo J-Platform)

Online Hesap Özeti uygulaması Akbank, Albaraka Türk Bankası, Denizbank, Fibabanka, Garanti Bankası, Halk Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk Bankası, Odeabank, TEB, VakıfBank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank ile entegredir. Diğer bankaların da uygulamada yer alması için entegrasyon süreci devam etmektedir.

Online Hesap Özeti uygulaması eLogo sipariş portalı üzerinden aylık ve yıllık paketler ile satın alınmaktadır. Paket tanımlaması ödemenin gerçekleşmesine takiben sistem tarafından otomatik yapılmaktadır. EFT/havale ile yapılan ödemelerde 2 iş günü içerisinde, kredi kartı ile yapılan ödemelerde anında ürün aktif tanımlaması yapılmaktadır.

Aylık ve Yıllık paketler EHÖ app üyelik ücretidir. Bununla beraber kullanım sağlanacak bankalar müşteri ve hesap bazlı ek ücret talep edebilmektedir. Bu ücretin alınıp/alınmaması banka ve müşteri bazlı farklılaşmaktadır.

Lisans anahtarı ortak ise farklı hesaplar veya alt hesaplar için tekrardan paket satın alınma ihtiyacı bulunmamaktadır. Fakat lisans anahtarı farklı ise her bir lisans anahtarı için uygulama ayrıca satın alınmalıdır.

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

Tüm soru ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.