Logo İşbaşı

Logo İşbaşı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Logo İşbaşı’na kayıt için www.isbasi.com internet sitesinden “Ücretsiz Kayıt Ol” butonuna tıklayın ve açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı ister webden ister cepten 14 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Logo İşbaşı, sizi yormamak için basit bir arayüzle tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanan herkes sisteme girdiği andan itibaren kolaylıkla işlemlerini yapabilir.

Logo İşbaşı bulut tabanlı bir uygulamadır. Hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Logo İşbaşı’na girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya cep telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Güncel abonelik fiyatlarımıza www.isbasi.com sayfasında yeralan Fiyatlar bölümünden ulaşabilirsiniz. 14 günlük deneme süresi sonunda veya deneme süresi içinde “Firma Bilgilerim” menüsünden “Abonelik Bilgilerim” sekmesine tıklayarak veya https://cloud.logo.com.tr/ adresi üzerinden satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Logo İşbaşı’na girilen veriler Logo Yazılım güvencesi altında saklanır. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerinde kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz.

Verileriniz bulut üzerinde anlık olarak yedeklendiği için ekstra veri yedekleme ihtiyacı söz konusu değildir. Yine de yedekleme yapmak isterseniz, bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altından Excel formatında dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte saklayabilirsiniz.

Web üzerinden yapabildiğiniz tüm işlemleri iOS veya Android cep telefonlarınızdan mobil uygulamamızı indirerek yapabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olan sesli fatura özelliği sayesinde telefonunuzu sallayarak vereceğiniz sesli komut ile de faturalarınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Evet, “Giderler” menüsüne tıkladığınızda açılan sayfadaki “Excel’e Aktar” butonuna tıklayarak, girmiş olduğunuz işlem detaylarını dışarı aktarabilir ve bunu muhasebecinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz muhasebecinizi sisteme kullanıcı olarak tanımlayıp verilerinizi anlık görmesini sağlayabilirsiniz.

Evet, ilgili menüden “Excel’den Veri Aktarımı” butonuna tıkladığınızda örnek bir Excel dosyası görünecektir. Bu dosya formatına uygun olarak hazırladığınız Excel’i içeri aktarabilirsiniz.

Logo İşbaşı içinde oluşturduğunuz kasa ve banka işlemlerinizin detaylarını ilgili “Kasa Banka” hareketlerinden takip edebilirsiniz.

Evet, raporlar menüsü altından istediğiniz satış, alış, masraf özeti veya KDV raporlarınıza erişebilirsiniz.

Logo İşbaşı, ihtiyaçlarınızı maksimum seviyede karşılamak üzere planlanmıştır. Dolayısıyla web üzerinde yapılabilen tüm işlemler mobil uygulama ile de yapılabilmektedir.

Hayır, paketi aldığınızda aylık 100 kontöre kadar ücretsiz kullanım hakkınız vardır.

Evet, Logo İşbaşı e-Fatura/e-Arşiv Fatura Paketi’yle ister webden ister cepten e-Fatura kullanımına başlayabilirsiniz.

Evet, Logo İşbaşı e-Fatura/e-Arşiv Fatura Paketi’yle ister webden ister cepten e-Fatura kullanımına başlayabilirsiniz.

Logo İşbaşı e-Fatura&e-Arşiv Fatura Paketi’niz varsa, fatura oluşturma adımlarını takip ederek faturanızı gönderebilirsiniz. Fatura oluştururken kaydettiğiniz VKN’ye göre e-Fatura ya da e-Arşiv Fatura olarak gönderiminiz otomatik gerçekleştirilir.

Alış Faturaları menüsünden ilgili müşteriyi/tedarikçiyi seçtiğinizde bu firma tarafından size gelen e-Faturalar listelenir. Buradan dilediğiniz faturayı seçerek sisteme işleyebilirsiniz.

Logo İşbaşı üzerinden e-Fatura ve e-Arşiv Fatura kullanabilmeniz için bu modülü satın almanız gerekir. www.isbasi.com adresindeki Fiyatlar sayfamızdan güncel fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

Tüm soru ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.