Logo Connect Banka

Uyumlu Logo Connect Banka Çözümleri

Logo Connect Banka Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Connect Banka; Havale, EFT, Çek-Senet, Fatura ve Maaş Ödeme Hesap Özeti gibi banka işlemlerini şubeye gitmeden veya internet bankacılığına bağlanmaya gerek kalmadan tek tıkla ERP üzerinden güvenle, hızlıca, kolayca gerçekleştirmeyi ve muhasebeleştirmeyi sağlar.

Connect Banka halihazırda Akbank, Vakıfbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası ile çalışmaktadır.

Farklı lokasyonlarda bulunup ortak bir ticari sistem içerisinde çalışan şirketlerde bir adet Connect Banka çözümü satın alınması yeterlidir. Örneğin, her iş yeri aynı Logo Tiger 3 Enterprise ERP çözümünü kullanıyorsa, tek bir Connect Banka alınması yeterlidir. Ancak her lokasyonda bağımsız ticari ürünler kullanılıyorsa, her lokasyon için ayrı Connect Banka almak gerekmektedir.

Banka işlemlerini şubeye gitmeden, internet bankacılığına gerek kalmadan hızla gerçekleştirip zaman kazanabilirsiniz. Connect Banka ile ERP üzerinden operasyonları tamamlayabilir, süreçleri kolaylaştırarak verimliliği artırabilirsiniz.

Hayır, Connect Banka uygulamasından yararlanmak için bankanıza ekstra bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. (Bankaların işlem ücret politikaları için bankanız ile görüşmeniz gerekmektedir.)

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

Tüm soru ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.