Logo Mind Insight

https://www.youtube.com/watch?v=cvyhM6Z-8bI

Uyumlu Logo Mind Insight Çözümleri

Logo Mind Insight Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcının adına atanan lisans yapısı söz konusudur. Bir lisans yalnızca bir kullanıcının kullanımına uygundur. Aynı kullanıcı adı ile farklı oturumlar yönetilemez.

Hayır, böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır. Logo Mind Insight’ta performans kaybı ve kurulum sorunları yaşamamak için, uygulamanın farklı bir sunucuya (tercihen sadece bu uygulamaya ayrılmış bir sunucuya) kurulması önerilir.

Evet, Logo Mind Insight’a iOS işletim sistemli cihazlardan da erişilebilir. Erişim ayarlarının yapılandırılması için “Yönetim Dokümanını ve Sistem Gereksinimleri Dokümanını” inceleyebilirsiniz.

Evet, Logo Mind Insight’a Android işletim sistemli cihazlardan da erişilebilir. Erişim ayarlarının yapılandırılması için “Yönetim Dokümanını ve Sistem Gereksinimleri Dokümanını” inceleyebilirsiniz.

Logo Mind Insight, altyapısı Qlik Sense olan bir uygulama olduğu için, AppStore’da yer alan Qlik Sense Mobile uygulaması ile Logo Mind Insight sunucusunu bağlayarak cep telefonu ya da tabletten raporlarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Logo Mind Insight’a tüm Logo Yazılım ürünlerini, Excel dosyalarınızı ve Logo çözüm ortaklarının sizler için geliştirdikleri ürünlerin veritabanlarını bağlayabilirsiniz.

Logo Mind Insight, kullandığı veriyi sıkıştırma özelliği ve bellek-içi raporlama teknolojileri sayesinde performans problemi ihtimalini minimize eder ve “Akıllı Arama” özelliğiyle saniyeler içinde raporlarınıza ulaşma imkanı sunar.

Evet, entegrasyonlarla gelen raporlar üzerinde yönetici ve yetkili kullanıcılar değişiklik yapabilir. Yönetici olmayan kullanıcılar ise yetkileri dahilinde, raporları çoğaltıp kopyaları üzerinde değişiklik yapabilirler.

Kullanıcılar; entegrasyon klasörü içindeki kendi tasarladıkları raporları, yetkileri dahilinde diğer kullanıcılara açabilirler. Kullanıcıların sıfırdan tasarladıkları raporlar, Yönetim Konsolu üzerinden, yönetici kullanıcı tarafından diğer kullanıcılarla paylaşılabilir.

Evet, Logo Mind Insight ile raporlarınıza istediğiniz yerden istediğiniz zamanda erişebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için linkteki dokümandan, Uygulamayı Dışarı Açma adımlarını inceleyebilirsiniz.

Sistem gereksinimlerini linkteki dokümandan inceleyebilirsiniz.

Evet, kullanabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için linkteki Yönetim dokümanından “Çalışma Modu Seçimi” başlığını inceleyebilirsiniz.

Evet, Logo Mind Insight’ı kendi şirketinizde kullanılan bir sertifika ile çalıştırmanız mümkündür. Bu işlemi gerçekleştirmek için linkteki Yönetim dokümanından “Sertifika İşlemleri”ni inceleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

Tüm soru ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.