Logo e-Ekstre

Uyumlu Logo e-Ekstre Çözümleri

Logo e-Ekstre Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

e-Ekstre, MT940 formatındaki (uluslararası elektronik hesap ekstre formatı) hesap ekstrelerini tek tuşla ERP sistemine alıp muhasebeleştirmeyi sağlar. e-Ekstre ile banka kısıtı olmadan tüm bankalara ait hesap hareketlerinizi ERP sisteminize alabilirsiniz.

  • Zaman tasarrufu sağlar, hata payını en aza indirir.
  • Hesap hareketlerinin takibini kolaylaştırır.
  • Hesap ekstreleri tek tuş ile kolaylıkla ERP sistemine aktarılır.
  • e-Ekstre, hesap ekstrelerini Banka İşlem Fişi, Havale/EFT fişi gibi uygun fiş türlerinde ERP sistemine otomatik kaydeder. Her işlem türü için ayrı muhasebe kodu tanımlanabilir.
  • Hesap hareketleri tek ekranda incelenebilir, değiştirilebilir ve kaydedilebilir.
  • Kredi kartı tahsilatı, çek tahsilatı ödemesi, POS ekstresi gibi farklı fiş türleri içeriye alınabilir.

Bir FTP adresinden ya da belirlenen bir klasörden tek tuş ile kolaylıkla ERP sistemine alabileceğiniz MT940 formatındaki hesap ekstreleri, banka kısıtı olmaksızın Banka İşlem Fişi, Havale/EFT fişi gibi uygun fiş türlerinde ERP sistemine kaydedilebilir. Böylece, bankalardan gelen MT940 formatındaki veriler de sisteme alınabilir. Banka kısıtı olmaksızın, hangi işlemi hangi fiş türünde kaydetmek istediğinizi belirleyip, her işlem türü için ayrı muhasebe kodu oluşturabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda işlemlerinizi toplu olarak seçip tek bir seferde ERP sisteminize de aktarabilirsiniz.

Uygulamadan yararlanmaya başlamak için uygun bir ERP sürümü kullanmanız, e-Ekstre (MT940) ve herhangi bir aktivasyon bedeli ödemeden kontör paketi satın almanız yeterlidir.

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

Tüm soru ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.