Logo Diva Pos

https://www.youtube.com/watch?v=cvyhM6Z-8bI

Uyumlu Logo Diva POS Çözümleri

Logo Diva POS Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SaaS ve On-Premise seçenekleri ile kullanılabilmektedir.

Logo Diva POS SaaS platform olarak web tabanlı bir üründür ve donanım bağımsızdır. Windows işletim sistemli bir bilgisayarı veya şık bir tableti kasa olarak kullanabilirsiniz. Web tabanlı olduğu için herhangi bir kurulum gerektirmez.

Logo Diva POS aynı zamanda bulutta çalışan bir ürün olduğu için server bakımı ve yönetimi konusunda herhangi bir yatırım yapmanıza gerek kalmaz.

Logo Diva POS’un bulut tabanlı olması sayesinde tüm kanallarınızda anlık satış, stok, kampanya, sipariş, satın alma takibini merkezi olarak yapabilmenizi, bunları raporlayabilmenizi ve tüm noktalarınızı uçtan uca yönetebilmenizi sağlar.

Perakende sektöründe kullanılan kampanya kurgularının çoğu Logo Diva POS’ta desteklenmektedir.

Merkez Uygulama/Yetkilendirme/Rol Tanımlama ekranından, gruplanacak rollere ait yetki tanımlaması yapılabilmektedir. (KASİYER, KASA ADMIN, MERKEZ vb.)

Logo Diva POS ile Açık Hesap satışı yapılabilmektedir.

Evet, bu uygulamayı kullanmak için Merkez modulünden uygulama parametresinin aktif hale getirilmesi yeterlidir. Girilen sipariş belirlenen limitin üzerinde ise istihbarat kişisi tarafından onayın verilmesi beklenir.

Çoklu dil desteği ile İngilizce, Bulgarca, Farsça, Romence ve Lehçe dilleri kullanılabilmektedir.

Müşteri tarafındaki ekranda; eklenen kalemler, genel toplam ve indirim bilgisi görünmektedir.

Hediye çeki uygulaması desteklenmektedir.

Evet, avantaj kodu tanımlanabilmektedir.

ÖTV bilgisi stok kartı aktarımları ile Logo Diva POS’a aktarılarak ÖTV’li satış yapılabilmektedir.

Ortak POS entegrasyonu mevcuttur ve fatura kullanılması gerekmektedir. Logo Diva POS üzerinden ödeme tutarı bilgisi gönderilir ve POS üzerinden ödeme alınır.

Logo Diva POS’ta ÖKC entegrasyonu mevcuttur. Yazarkasa fişi ve bilgi fişi (Fatura-e-Fatura,e-Arşiv) cihazdan entegre şekilde alınmaktadır. Bu bilgiler GİB’e iletilmektedir.

Logo Diva POS’ta Java desteğiyle Dizayn modülü kullanılmaktadır. Fatura, DAT, Sipariş gibi birçok belge türünde tasarımlar yapılabilmektedir.

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

Tüm soru ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.