Logo Connect B2B

Uyumlu Logo Connect B2B Çözümleri

Logo Connect B2B Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Connect B2B ile iş ortaklarınızla, tedarikçilerinizle ve kendi şirketleriniz arasında gerçekleşen iş süreçlerinizde faks ve telefon trafiğinden kurtularak, belge ve raporlarınıza kaynağından, hatasız ulaşabilirsiniz.

Farklı veritabanı kullanan iş ortakları, tedarikçiler veya kendi şirketleri arasındaki bilgi ve belge paylaşımlarını hızla ve kolayca gerçekleştirerek operasyonel hataları ortadan kaldırmak isteyen firmalar kullanabilir.

Connect B2B, uygun maaliyetlerle, hızlı bir şekilde bilgi entegrasyonu sağlamanıza yardımcı olur. Logo GO 3, Logo Tiger 3 ve Logo Tiger 3 Enterprise kullanıcılarının, sürüm farkı olmaksızın, birbirleri arasında bilgi transferini (Malzeme Kartı, Fatura, Sipariş, İrsaliye vb.) ve transfer edilen bu bilgilerin ticari sisteme kaydedilmesini sağlar. Fatura, sipariş, irsaliye malzeme kartı gibi belge ve verilerinizi dijital ortamda güvenle transfer edebilirsiniz. Connect B2B ile aynı veritabanı üzerinde yer almayan farklı şirketler arasında veri transferlerini dijitalleştirerek süreçlerinizi hızlandırabilir ve hataları ortadan kaldırarak verimlilik artışı sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

Tüm soru ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.